Vanspor 3. kez kongreye gitti! Sahip çıkan olmadı
Haber
25 Temmuz 2021 - Pazar 16:13
 
Vanspor 3. kez kongreye gitti! Sahip çıkan olmadı
TFF 2. Lig’de mücadele eden Vanspor FK’da yeni yönetim bir türlü belirlenemiyor. Olağanüstü kongre üçüncü kez ertelendi.
VAN Haberi
Vanspor 3. kez kongreye gitti! Sahip çıkan olmadı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig’de mücadele eden Vanspor Futbol Kulübü’nün Olağanüstü Kongresi Van Ticaret ve Sanayi Odası’nda (Van TSO) gerçekleşti.

 

Daha önce 2 kez yapılan ancak gerek çoğunluğun sağlanmaması gerekse de yönetim aday olmaması nedeniyle ertelenmişti. Dün Van TSO’da gerçekleşen kongre bir kez daha yeterli çoğunluk olmaması nedeniyle ertelendi. 3’üncü kez ertelenen kongre haftaya yeniden yapılacak. Bu kez de aday çıkmaması durumunda Vanspor Futbol Kulübü Derneği feshedilecek.

 

TAKIMIN GELECEĞİ KARARTILDI

 

TFF 2. Lig’de mücadele eden ve yeni yönetim olmadığı için transfer çalışmaları yapamayan Vanspor, Haziran ayı içerisinde 2 kez olağan üstü kongreye gitmişti. Mevcut başkan Servet Yenitürk, yeniden aday olmadığı ve yeni adaylar da çıkmadığı için söz konusu kongrede yeni yönetim ve denetim kurulu üyeleri seçilememişti.

 

Silahtaroğlu Vanspor Kulübü, yönetim kurulu üyelerinin istifa etmesi sebebiyle, Denetim Kurulu üyeleri toplanarak yeni kararlar almıştı. Alınan kararlar gereği dün Van Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda yeniden olağanüstü genel kurul toplantısı yapıldı. Kongre bir kez daha çoğunluğun sağlanmaması nedeniyle bir sonraki haftaya ertelendi.

Kaynak: Editör: Editör
Yorumlar
Haber Yazılımı